Вход и регистрация Вхід | Реєстрація Головна Каталог товарів Акція Кошик (0)
Зміна мовиRU
Телефон050 - 979 - 82 - 68063 - 767 - 55 - 34Viber Відеоогляди Доставка і оплата Гарантія та повернення Новина Про компанію
Минимальный заказ - 10 единиц товара / 1000 грн
Телефон Life

Політика безпеки

    Безпека понад усе!

   Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, придбаної від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажіть при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин "SMART B2B" забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення і в розсилці інформації про новинки та акції компанії. Ваші реєстраційні дані нам необхідні для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки могла доставити замовлений Вами продукт в необхідне місце в строк. Співробітники інтернет-магазину "SMART B2B" не просять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.
Загальні положення:
Об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю інтернет - магазину «SMART B2B». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.
Особисті відомості та безпека:
Інтернет-магазин "SMART B2B" гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України. У певних обставинах інтернет-магазин "SMART B2B" може попросити вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі «Особистий кабінет».
Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.