Вход и регистрация Вхід | Реєстрація Головна Каталог товарів Акція Кошик (0)
Зміна мовиRU
Телефон050 - 979 - 82 - 68063 - 767 - 55 - 34Viber Відеоогляди Доставка і оплата Гарантія та повернення Новина Про компанію
Телефон Life

Політика безпеки

    Безпека понад усе!

   Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, придбаної від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажіть при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин "SMART B2B" забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення і в розсилці інформації про новинки та акції компанії. Ваші реєстраційні дані нам необхідні для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки могла доставити замовлений Вами продукт в необхідне місце в строк. Співробітники інтернет-магазину "SMART B2B" не просять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.
Загальні положення:
Об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю інтернет - магазину «SMART B2B». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.
Особисті відомості та безпека:
Інтернет-магазин "SMART B2B" гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України. У певних обставинах інтернет-магазин "SMART B2B" може попросити вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі «Особистий кабінет».
Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.